Захист в цивільному та кримінальному процесі

При виконанні своїх обов’язків медичні працівники не завжди можуть знайти ефективні шляхи вирішення спорів з пацієнтами, в результаті чого останні пред’являють до медичного закладу, чи особисто до медичних працівників низку претензій, зокрема і в судовому порядку. Існує також безліч випадків, коли пацієнти бажають стягнути з лікарні на свою користь матеріальну та/або моральну шкоду, діючи при цьому відверто недобросовісно.

Якщо Ви отримали повідомлення про виклик до суду, не переймайтесь та якомога швидше звертайтеся до нас! Наш досвід говорить, що при виклику Вас до суду у якості відповідача зволікати у пошуку професійної правової допомоги недопустимо. Особливо це стосується випадків безпідставних звинувачень у кримінальному процесі у медичних справах.

Медичні заклади та їх працівники повинні чітко знати свої права та обов’язки, захищати законні інтереси та ділову репутацію і запобігати порушенням з боку органів досудового слідства у кримінальному провадженні діючи виключно у правовому полі. А саме врегулювання досудового та судового вирішення спорів – це вже прерогатива наших професійних юристів, і доручивши їм свій захист Ви уникнете низки проблем та негативних наслідків, які обов’язково підступно спіткатимуть Вас в цивільному та кримінальному процесах.

Більш докладну інформацію отримайте з нашої Публікації: “Захист лікаря та представництво в кримінальному провадженні”.

Замовити дзвінок
Задати питання online