Захист честі й гідності

Кожен має право на повагу до своєї честі, гідності та ділової репутації. Не є виключеннями і медичні заклади та їх співробітники. Поняття честі, гідності та ділової репутації чітко не визначаються в чинному законодавстві, оскільки вони є морально-етичними категоріями і особистими немайновими правами одночасно, яким закон надає значення самостійних об’єктів судового захисту. Пленум ВСУ роз’яснив, що під діловою репутацією  медичного закладу  розуміється оцінка його професійної  чи іншої  діяльності, яку він здійснює при виконанні відповідних функцій у медичній сфері.

Як вбачається, у медичного закладу завжди існують ризики спаплюження його ділової репутації, а також честі та гідності працівників медичної сфери невдоволеними пацієнтами, котрі в свою чергу не завжди діють в правовому полі. Приміром цього може стати поширення недостовірної інформації щодо лікувального закладу, його персоналу, лікарів, тощо. Своєчасно відреагувати на такі порушення прав, оформити весь необхідний перелік документів, сформувати необхідні докази для пред’явлення позову, а також здійснити належний юридичний супровід вам допоможуть наші кваліфіковані юристи.

Ми надаємо професійні, оперативні та висококваліфіковані послуги у вирішенні наступних питань:

  • Захист ваших особистих (немайнових) прав, честі, гідності та ділової репутації, які були будь-ким незаконно порушені, надання письмових та усних консультацій з цього питання
  • Захист честі, гідності та ділової репутації представництвом у суді, органах державної влади
  • Юридична допомога у спростуванні недостовірної інформації
  • Заборона поширення інформації, яка порушує Ваші права
  • Допомога у реалізації передбаченого законом права на відповідь (для висвітлення точки зору медичного закладу)
  • Юридична допомога у відшкодуванні моральної шкоди у зв’язку з порушенням права на повагу до честі та гідності (лікаря, мед. персоналу інших медичних працівників закладу)
  • Інші юридичні послуги з відновлення порушеного права на повагу до честі, гідності та ділової репутації
Замовити дзвінок
Задати питання online