Ведення медичної документації

Юристи Consoris Lawyers допоможуть Вам у веденні медичної документації з юридичної точки зору, чим забезпечать законодавчу захищеність медичних працівників, зниження конфліктів між пацієнтами та установами охорони здоров’я. Це є дуже важливою передумовою, що гарантує правову безпеку лікарів під час виконання ними своїх прямих обов’язків.

Крім цього значну увагу ми приділяємо питанню якісного оформлення документації щодо лікування малолітніх, неповнолітніх, непрацездатних, оскільки ця суб’єктна категорія знаходиться під особливим захистом законодавця.

Ми допоможемо у складанні всіх необхідних документів, з урахуванням інтересів сторін та специфіки послуг, що надаються медичним закладом. Договір на надання медичних послуг, складений нашими професіоналами, міститиме максимально чітке розмежування позицій сторін, а тому співпраця з нами максимально мінімізує всі можливі негативні наслідки та ризики медичного закладу в конфліктних ситуаціях та в судових тяжбах.

Більш докладну інформацію отримайте з наших Публікацій: “Про надання медичної інформації”, “Правові особливості оформлення відмови пацієнта від госпіталізації (лікування)”.

Замовити дзвінок
Задати питання online