Захист від регресу

Дуже часто люди, застрахувавши свій автомобіль по КАСКО або ОСАЦВ вважають, що повністю позбавили себе від проблем в разі ДТП, і дуже дивуються, коли до них приходить регресний позов від страхової компанії, а у випадку з ОСАЦВ – навіть від своєї власної.

Якщо Ви є винуватцем ДТП, то регресний позов зазвичай приходить в декількох типових випадках:

  • Автомобіль потерпілого був застрахований по КАСКО. Страховик після виплати відшкодування потерпілому подав до Вас регресний позов
  • Ваш автомобіль був застрахований по ОСАЦВ, і Ваша ж страхова компанія подала регресний позов в порядку ч.1 ст.38 Закону України «Про Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів»
  • Ваша страхова компанія по ОСАЦВ не виплатила потерпілому і його страховику за договором страхування відповідальності, і страхова компанія потерпілого подала на Вас у суд
  • Ваша страхова по ОСАЦВ виплатила страхове відшкодування потерпілому або його страховій компанії, але цієї виплати недостатньо, щоб повністю покрити збиток

Як показує наш досвід, в більшості випадків регресних позовів є можливість якщо не повністю уникнути відповідальності, то значно зменшити суму вимог позивача.

Досконале знання страхового законодавства та детальний аналіз усіх документів у справі допомагають нашим фахівцям знайти юридичні зачіпки, які дозволяють досягти бажаного результату.

Наші юристи візьмуть на себе весь процес підготовки необхідних документів, проведуть переговори зі страховою компанією, будуть представляти Вас у суді.

Консультація по телефону – безкоштовно


Консультація в офісі – безкоштовно + готове рішення


Ведення справи – 10-20% від суми виплати в залежності від складності

Більш докладну інформацію отримайте з нашої Публікації: “Захист від регресного позову страхової компанії у разі ДТП”.

Замовити дзвінок
Задати питання online