Відшкодування по КАСКО та ОСАЦВ

Страхова компанія відмовила у відшкодуванні?

Сума виплати явно занижена?

Терміни виплати затягуються?

Звернувшись до нас, Ви не тільки вирішите ці питання та заощадите свій час, але і БЕЗКОШТОВНО отримаєте готові юридичні рішення та супровід, який дозволить Вам уникнути подібних проблем у майбутньому.

Досягати позитивного результату нам допомагає досконале знання законодавства, володіння інформацією про всі слабкі та сильні сторони страхових компаній, особисті зв’язки, а також величезний досвід роботи на ринку.

Наші юристи візьмуть на себе весь процес підготовки необхідних документів, проведуть досудове врегулювання зі страховою компанією, будуть представляти Вас у судах всіх інстанцій та на стадії виконавчого провадження.

Як показує наш досвід, більшість страхових компаній погоджуються на виплату на стадії досудових переговорів з нами, що істотно скорочує термін отримання Вами страхового відшкодування.

Ще під час попередньої консультації ми зможемо визначити перспективність справи, але і в разі малої ймовірності позитивного результату зможемо допомогти Вам БЕЗКОШТОВНИМ юридичним інструментом, який мінімізує виникнення подібних проблем у майбутньому і яким вже скористалися тисячі наших Клієнтів.

Консультація по телефону – безкоштовно

Консультація в офісі – безкоштовно + готове рішення

Ведення справи – 10-20% від суми виплати в залежності від складності

Замовити дзвінок
Задати питання online