Відшкодування по КАСКО та ОСАЦВ

Страхова компанія відмовила у відшкодуванні?

Сума виплати явно занижена?

Терміни виплати затягуються?

Звернувшись до нас, Ви не тільки вирішите ці питання та заощадите свій час, але і БЕЗКОШТОВНО отримаєте готові юридичні рішення та супровід, який дозволить Вам уникнути подібних проблем у майбутньому.

Досягати позитивного результату нам допомагає досконале знання законодавства, володіння інформацією про всі слабкі та сильні сторони страхових компаній, особисті зв’язки, а також величезний досвід роботи на ринку.

Наші юристи візьмуть на себе весь процес підготовки необхідних документів, проведуть досудове врегулювання зі страховою компанією, будуть представляти Вас у судах всіх інстанцій та на стадії виконавчого провадження.

Як показує наш досвід, більшість страхових компаній погоджуються на виплату на стадії досудових переговорів з нами, що істотно скорочує термін отримання Вами страхового відшкодування.

Ще під час попередньої консультації ми зможемо визначити перспективність справи, але і в разі малої ймовірності позитивного результату зможемо допомогти Вам БЕЗКОШТОВНИМ юридичним інструментом, який мінімізує виникнення подібних проблем у майбутньому і яким вже скористалися тисячі наших Клієнтів.

Консультація по телефону – безкоштовно

Консультація в офісі – безкоштовно + готове рішення

Ведення справи – 10-20% від суми виплати в залежності від складності

Більш докладну інформацію отримайте з наших Публікацій:

Замовити дзвінок
Задати питання online

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Рейтинг - 4.77  Відгугів - 39

Хочу подякувати за оперативну допомогу. Протягом дня спеціалісти сформулювали обгрунтовану відповідь на претензію, адресовану мені, а також надали повну консультацію по моєму питанні. Велике спасибі.

Аліна м.Київ

Страхова не хотіла виплачувати мені страховку після ДТП, мотивуючи це тим, що я занадто пізно заявив про збиток. Юристи Consoris Lawyers в телефонному режимі за день вирішили питання з виплатою. Величезне спасибі їм!

Олексій В. м.Київ

Страхова запропонувала мені для виплати сущі копійки на ремонт авто після ДТП. Звернувся в Consoris Lawyers і вони провели незалежну експертизу - сума вийшла в три рази вище. Страхова погодилася на виплату не доводячи до суду.

Сергій Ф. м.Київ

Три рази намагався створити ОСББ і весь час мене відфутболював реєстратор - то одного папірця немає, то інший неправильно складений ... Звернувся до Consoris Lawyers - з першого разу зареєстрували.

Анатолій Д. м.Київ
Залишити відгук